NF Teknoloji Bilgisayar Ve Reklam Hizmetleri

Katalog Tasarım

Katalog Tasarımı

NF Teknoloji bilgisayar ve reklam Hizmetleri olarak katalog tasarımı, Broşür gibi baskılı işlerin sadece belli gramajlardan ve farklı sayıda sayfalardan oluşan kağıttan ibaret olmadığının bilincindeyiz.

Katalog tasarımında kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisinindi büyük önem taşıdığının bilincinde olan Kobilere katalog tasarımlar hazırlamaktayız.

İnternetten indirilmiş sadece logo vb standart değişikliklerin yapılarak hazırlanan katalog tasarımları tamamen çalışma alanımız dışındadır.

Katalog Tasarımı konusunda anlaşmaya varılan müşterilerimize içerikleri temin edildikten sonra tasarımlar hazırlanmaktadır.

Öncelikle katalog için kapak ve arka kapak tasarım seçenekleri hazırlanmaktadır. Ön kapak ve arka kapak için en az 3 adet tasarım seçeneği sunulmaktadır.

3 seçenekten biri tercih edilebileceği gibi komple yeniden tasarım seçeneği de dahil olmak üzere revize çalışmalar ile KATALOG KAPAK TASARIMI belirlendikten sonra iç sayfalar için tasarımlar hazırlanır, katalog iç sayfası kapak sayfası ile uyumlu olması gerektiği gibi, içeriklerin uygun olarak görünmesini, okunabilmesini sağlayacak renk ve gerekiyorsa arka plan görselleri ile tasarlanmaktadır.

Katalog tasarımı oluşturulduktan sonra tüm tasarım bilgisayar ortamında müşterimizin kontrolüne sunularak onay alınmaktadır. Alınan onay sonrası katalog baskıya gönderilmektedir.

Katalog tasarımında tüm müşterilerimizin yazılı onayı alınıncaya dek tasarım çalışmalarını sürdürmeyi taahhüt etmekteyiz, bu taahhüt kolay olmayan ve sadece müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla sunduğumuz bir taahhüttür.

Katalog tasarımı, broşür tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma gibi tüm tasarım işlerini kendi bünyesinde hazırlayan firmamız, katalog baskısı konusunda ise anlaşmalı olduğu yüksek teknolojiye sahip baskı tesislerinden destek almaktadır.

Katalog Fiyatları:

Katalog fiyatları konusunda makul fiyatlar sunmaya gayret eden firmamız özellikle sunmuş olduğu teklifte belirtilen özelliklere sadık kalarak katalog sayfa sayısı, baskı adedi ve kağıt gramajlarına kesinlikle sadık kalarak çalışma yapmaktadır.

Katalog fiyatları belirlenmesi konusunda ise öncelikle kaç sayfa ve hangi ölçüde ( A4,A5,A3 vb) katalog tasarımının yapılacağının belirlenmesi, katalog için kullanılacak sayfa sayısı, kağıt gramajları ve katalogda kullanılacak ek özelliklerin belirlenmesi gerekmektedir.

Katalog tasarımında kullanılabilecek tercihe bağlı ek özellikler olarak, omega tel zımba, selefon kaplama, kısmi lak uygulaması gibi özellikler sayılabilir.

Tüm bu özelliklerin belirlenmesinden sonra katalog fiyatı net olarak belirlenmekte ve müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Katalog tasarımında fiyatların belirlenmesi için katalog baskısının yapıldığı tesisin kullandığı teknolojinin de payı büyüktür.

Katalog basımı yapılan matbaa tesisi yeni ve teknolojik makinalar kullanıyor

Copyright © 2009 - 2019 www.nfteknoloji.com Tüm hakları saklıdır. Uygulama