Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis Firmamız İstanbullun birçok ilçesine tüm marka ve model bilgisayarlara teknik servis hizmeti vermektedir. Servisimize gelen bilgisayarlarınız en geç 24 saat içerisinde teslim edilmektedir. Bilgisayar Teknik Servis
Online Destek

Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis

Firmamız İstanbullun birçok ilçesine tüm marka ve model bilgisayarlara teknik servis hizmeti vermektedir. Aktif hizmet verdiğimiz il ve ilçeler dışında kalan müşterilerimiz arızalı bilgisayarlarını kargo aracılığı ile bize ulaştırmaları yeterlidir.

Bilgisayar teknik servisimize gelen arızalı ürünlerin önce arıza tespiti yapılır ve verilen arıza onarım ücreti onayı alındıktan sonra bilgisayarınız işleme alınır.

Bilgisayar teknik servisimizde 50 TL ve altı arızalar onaya tapi tutulmadan işleme alınır. 50 TL üzeri arıza ve parça değişim taleplerinde fiyatı yüksek bulan müşterilerimizden arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Oyun Bilgisayarı Tamiri

Bizleri telefon veya servis talep formunu doldurarak çağıran müşterilerimizden istenen servis ücreti donanım değişikliği ve ya yazılım eklemeleri ne ek olarak istenir.

Yerinde servis hizmetimizde arızanın giderilmesi veya maliyetin yüksek gelmesi durumlarında yerinde servis ücreti alınır.

Arızalı bilgisayarını servisimize gönderen veya bırakan müşterilerimiz arızalı bilgisayarlarının onarım sürecini servis takip sistemimizden size bildirilen servis onay kodu ile çevrimiçi takip edebilirler.

Bilgisayar Teknik Servisimizde Yapılan İşlemler

Copyright © 2017 www.nfteknoloji.com Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım ve Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri