Laptop Bakımı Ne Zaman Yaptırılmalı ?

Laptop Bakımı Ne Zaman Yaptırılmalı ?

Laptop kullanırken kasmalar arttıysa ve özellikle bilgisayar çok ısınıyorsa laptopunuzun bakım zamanı gelmiştir. Laptop ısınmalarının en önemli sebebi fan çıkışının tozdan dolayı tıkanmış olması ısı artışı sebebiyle de termal macunun kuruması bununda ısının yıkıcı hale gelip ekran kartı çipinin lehimlerinden kopması işlemcinin ise bilgisayarı kapatmasına sebeb olmaktadır.

İletişim Bilgileri

Özellikle yaz aylarında laptopların bakım yapılması önemelidir. bilgisayarınız ısınıp kapanıyorsa bir an önce bakım yaptırılmalıdır.Bakım işini ise konusunda uzman ve tecrübeli teknik servis elamanlara yaptırmalısınız. Bilgisayar sökme ve montaj işi hassas bir iştir yapılan bir hata geri dönüşü olmayan hasarlar olabilmektedir. Bilgisayarınıza bakım işini firmamıza yaptırabilir sıkıntılı durumlara girmeden sorununuzu çözebiliriz. Firmamızda 1-2 saat içersinde ve uygun bir fiyata hizmet almak için bizi arayın.

Copyright © 2005 - 2022 www.nfteknoloji.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları Firmamız NF Teknoloji ve Avcılar Bilgisayar Resmi Kuruluşudur.